Asansör Kiralama

İstanbul Asansör kiralama gün geçtikçe büyüyen ekonomimizde en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Nakilistan olarak bizlerde bu ihtiyacın karşılanması için modern asansör sistemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Portatif yük asansörlerinin yüksek fiyatlarının olmasının yanında kullanım sonrasında depolama sorunu bulunması nedeniyle sadece bir süre kullanması gereken firmalar satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedirler. Bu şekilde maliyet düşürülmekte ve yüksek katlarda bulunan mal ve ürünlerin kolayca zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır.

İstanbul ülkemizin kalbinde tam ortasında yer almakta ve buradan tüm ülkeye yük asansörlerimizi kiralama fırsatı sunmaktayız. Her sektörün ihtiyaçlarına yönelik olan farklı özelliklerde ki asansör sistemlerimizi firmamızı tercih etmeniz halinde bakımı yapılmış ve ütün belgeleri tam olan asansörlerimiz ile ihtiyacınızı karşılamanız mümkün olmaktadır. Asansörlerin istediğiniz adrese getirilmesinin ardından kurulumu yapılmakta ve kullanımı konusunda gerekli eğitim verilmektedir. İhtiyaç duymanız halinde ise asansörün kullanılması için personel desteği firmamız tarafından verilmektedir.

İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul Asansör kiralama yapılarak ürün ve mallar yüksek katlara kol gücüne ihtiyaç duyulmadan taşınmakta bu şekilde zamandan tasarruf edildiği gibi masrafında azalması sağlanmaktadır. İşlerin hızlanmasını sağlayan bu hizmetimizden yararlanmanız gerektiğinde bunu önceden firmamıza bildirmeniz ve ihtiyaç duyduğunuz zaman için asansörün firmanız adına ayrılmasını istemeniz gerekmektedir. Son teknoloji asansörlerimiz ile verdiğimiz bu hizmetimize tüm ülkeden yoğun talep gelmekte ve bizde gelen talepler doğrultusunda planlama yapmakta ve ihtiyaç duyduğunuz süre içinde asansörü sizin adınıza ayırmaktayız. Kullanmaya başladıktan sonra sürenin uzaması gibi bir durumun ortaya çıkması halinde ise bunu firmamıza önceden bildirmeniz programlarımızda bir aksama olmaması için yararlı olmaktadır.

İstanbul Asansör kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen firmalar için bunun uygun fiyatlar ile veriliyor olması da önemli olmakla birlikte firmamız her müşterisinin ihtiyacına yönelik olan asansörleri için özel fiyat teklifleri hazırlamaktadır. Karşılıklı yapılan görüşme ile gerekli bilgilerin alınmasından sonra hazırlanan teklif onayınıza sunulmakta ve onayınız alındıktan sonra anlaşma yapılarak asansör belirlenen tarihte istenen adrese getirilerek kurulmaktadır. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için online iletişime geçebilir ve müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.