Eşya Depolama

Firmamız Nakilistan, geniş nakliye hizmetlerinin yanı sıra eşyalarınız ile ilgili olarak farklı ihtiyaç ve taleplerinize yönelik olarak da çözümler sunmaktadır. Özellikle de evinizde fazlalık durumda olan ve gereksiz yer işgal eden eşyalarınız bu konuda öne çıkıyor. Evinizde ya da ofisinizde kullanmamanıza rağmen gereksiz yer kaplayan tüm eşyalarınızı son derece güvenli bir şekilde muhafaza edebilmeniz için profesyonel İstanbul eşya depolama hizmetleri sunuyoruz. Nakilistan olarak İstanbul genelinde oluşturduğumuz yeni nesil teknolojiyle donatılmış olan depolarımızda eşyalarınızı güvenle muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızın niteliklerine göre en uygun olan muhafaza koşullarını oluşturarak, dilediğiniz sürelerde eşyalarınızı depolarımızda tutuyoruz.

Güvenilir İstanbul Eşya Depolama

Her geçen gün hızla gelişen teknolojiyi dinamik bir şekilde kullanan firmamız Nakilistan, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak İstanbul eşya depolama çözümleri sunuyoruz. İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan depolarımızda her bir eşyanız için özel muhafaza koşulları sağlıyoruz. Bu şekilde eşyalarınızın güvenliğinden asla endişe duymayacağınız son derece kaliteli ve ekonomik bir depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Özellikle de her müşterimizin eşyasını depolarımızda özel olarak oluşturulan özel bölmelerde/odalarda muhafaza ediyoruz. Dolayısı ile eşyalarınızın karışması ya da kaybolması gibi bir durumun asla söz konusu olmamasını da güvence ediyoruz. Firmamız Nakilistan Nakliyat olarak eşya depolama hizmetlerimizde sigorta desteği de veriyoruz. Sigortalı depolama çözümlerimiz ile eşyalarınızın aldığımız önlemlere rağmen zarar görmesi durumunda dahi mağduriyetinizin firmamız tarafından giderileceğini yasal olarak taahhüt ediyoruz.

Modern İstanbul Eşya Depolama Çözümleri

Firmamız Nakilistan İstanbul’da bulunan modern ve teknolojik depolarında eşyalarınızı muhafaza etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman nakliye personellerimizin yer aldığı nakliye ekiplerimiz adresinize kadar gelerek, eşyanızı depolarımıza yüksek güvenlik önlemlerinde getirmektedir. Bu şekilde eşyanızı depolama hizmetinden faydalanarak muhafaza etmek istemeniz durumunda çok ciddi bir sorun teşkil eden nakliye süreciyle de uğraşmak zorunda kalmazsınız. Özel olarak havalandırma teknolojisine sahip olmasından dolayı hiçbir eşyanız niteliğine göre rutubet, ıslanma ve daha pek çok farklı tahribata karşı etkin bir koruma altında bulunur. Bununla birlikte hem dijital ve yeni nesil güvenlik kameraları hem de uzman güvenlik görevlilerimiz ile eşya depolama alanlarımız fiziki güvenliğe sahiptir.