Eşya Paketleme

Evinizdeki taşınacak her bir eşya sadece maddi değeri ile değil manevi değeri ile de sizin için olduğu kadar bizim içinde önem taşır. Bu yüzden İstanbul’da uzun yıllardır sürdürdüğümüz profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerimizde her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bunun içinde eşyalarınızı taşırken tıpkı kendi eşyalarımızı taşırken göstereceğimiz hassasiyet ve özeni gösteriyoruz. Bu sayede her türlü olumsuz faktöre karşı eşyalarınızın yüksek koruma altında olmasını sağlayabiliyoruz. Bu standartları sağlayabilmek adına da Nakilistan olarak eşyalarınıza özel olarak eşya paketleme hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın her birini özelliklerine uygun ürün grupları ile paketliyoruz. Uygun ve kaliteli şekilde paketlenmemiş hiçbir eşyanız için nakliye sürecini başlatmamaktayız.

Kaliteli Ambalajlama Malzemeleri

Her zaman kaliteden ödün vermeden en ekonomik evden eve nakliyat hizmetlerini siz değerli İstanbullulara ulaştırma gayesinde olan firmamız Nakilistan, bunun için en teknolojileri dinamik bir şekilde kullanmaktadır. Özellikle de eşyalarınız için çevreden bulacağınız karton kutuların yetersiz güvenlik önlemlerinin oluşturacağı zafiyetleri ile tümüyle ortadan kaldıracak paketleme ürünlerini kullanıyoruz. En yeni teknoloji ile üretilmiş olan ve birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Eşya paketleme işlemlerimizde kullandığımız ambalajlama malzemeleri yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu şekilde taşınma sürecinde meydana gelebilecek düşme, üzerine baskı gelmesi ya da çarpma gibi çevresel ve fiziksel olumsuzluklara karşı eşyalarınızın etkin şekilde koruma altında kalmasını sağlıyoruz.

İstanbul Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Nakilistan olarak eşya paketleme hizmetlerimiz kapsamında her bir eşyanıza özel olarak paketleme uygulaması gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden de nakliye randevu ve saatinde eşyalarınız için uygun olan ambalajlama malzemelerini hazır bulundurmaya dikkat ediyoruz. Bu ambalajlama malzemelerini hazır bulundurabilmek içinde önceden eşyalarınızın özellikleri ile ilgili olarak bilgi alıyoruz. Bu söz konusu bilgi alımlarını tamamen yasal prosedüre uygun şekilde ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile alıyoruz. Eksperlerimiz tarafından eşyalarınızın nicelikleri, boyutları, şekilleri ve diğer teknik detayları tespit edilir. Bu şekilde uygun olan ambalajlama malzemelerini nakliye randevu tarihinde hazır bulundurabilmekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz hakkında bilgi almak ya da başvuru oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.