Ofis Taşımacılığı

Kurum ve kuruluşların yönetim ve çalışma merkezleri olan ofisler, modern ekonominin bel kemiğini oluşturuyor. Özellikle de son derece gelişmiş ve büyük bir şehir olması ticari alanda da İstanbul’un öne çıkmasına neden oluyor. Bu yüzden İstanbul’da ofis sayısı oldukça yüksek seviyede olduğu gibi her geçen günde artmaya devam ediyor. Bu yoğunluk ofis taşıma konusundaki taleplerinde paralel olarak artmasına neden oluyor. Nakilistan olarak uzun yıllardır İstanbul ofis taşımacılığı hizmetlerini uluslararası nakliye hizmet standartlarına uygun şekilde sunmaktayız. Bu şekilde Türkiye’nin en değerli kurum ve kuruluşlarından oluşan oldukça güçlü ve kaliteli bir referans listesine sahibiz. Böylelikle siz değerli kurumsal müşterilerimize ofis taşıma hizmetlerinde sunacağımız hizmetlerin kalitesini garanti edebiliyoruz.

Sigortalı İstanbul Ofis Taşımacılığı

Ofislerde kullanılan mobilyalardan teknolojik cihazlara kadar her bir unsur bireysel alanlardaki unsurlar ile ciddi farklılıklar teşkil eder. Bu yüzden de İstanbul ofis taşımacılığı hizmetlerinin daha hassas ve daha titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamız Nakilistan, sektörel tecrübesi ve yeniliklere açık ve sürekli kendisini geliştiren hizmet anlayışı ile uzun yıllardır İstanbul’da profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Firmamızın profesyonel ofis taşıma hizmetlerinde sigorta desteği de bulunmaktadır. Günümüz Türkiye’sinde profesyonel nakliye hizmetlerinde yasal bir zorunluluk olan sigorta desteğini uzun yıllardır sunmaktayız. Bu şekilde ofisinizi taşırken mağduriyetinize yol açabilecek firmamızın sorumluluğundaki her türlü olumsuz durum sigortamız tarafından karşılanmaktadır.

İstanbul Ofis Ücretsiz Ekspertiz

Her bir ofisin çalışma kapsamı ve faaliyet kategorisi birbirinden farklılıklar içermektedir. Bu durumda gerçekleştirilecek nakliye hizmetinde de önemli değişikliklerin söz konusu olmasına neden oluyor. Nakilistan olarak her zaman İstanbul ofis taşımacılığı hizmetlerimizi siz değerli kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı özel olarak sunmaktayız. Bunun için öncelikli olarak ofisinizi taşırken karşılaşabileceğimiz sorunlar ve gereklilikler konusunda ön inceleme gerçekleştiriyoruz. Uzman eksperlerimiz tarafından ücretsiz şekilde gerçekleştirilen ekspertiz çalışması ile ofisinizin güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınması için gerekli olan tüm nakliye kriterleri belirlenmektedir. Uzman ve sektörel tecrübeye sahip nakliye personellerimiz tarafından da rapor doğrultusunda ofisinizin taşınması için en uygun olan ofis taşıma programı oluşturulmaktadır.