Parça Eşya Taşımacılığı

Türkiye’de gerçekleştirilen yasal düzenlemeler çerçevesinde evinizi bireysel olarak imece usulü olarak belirtilen yöntemler ile taşıyabilmeniz mümkün değildir. Ciddi maddi ve cezai yaptırımları bulunan bu durumun sizi ciddi maliyetlere sürüklemesinin önüne geçecek özel nakliye çözümlerimiz bulunuyor. Özellikle karayolları güvenliğini tehlike atması, tüketicilerin ciddi mağduriyetler yaşaması sebebi ile bu yönde bir yasa çıkartılmıştır. Firmamız Nakilistan eğer az sayıda eşyanız olmasına rağmen tam kapasiteli bir evden eve nakliyat hizmetinin size oluşturabileceği maliyet yükünün farkındadır. Bu yüzden siz değerli müşterilerimize daha iyi ve daha ekonomik bir hizmeti kaliteden ödün vermeden yasal standartlara uygun olarak sunabilmek için İstanbul parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Parça eşya taşımacılığı sayesinde az sayıda olan eşyanızı da yine profesyonel standartlara uygun olarak ekonomik şekilde taşımaktayız.

Sigortalı İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

Son yıllarda özellikle büyük şehirlerde oldukça yoğun şekilde talep gören İstanbul parça eşya taşımacılığına ilişkin örnek teşkil edecek hizmetlerimiz ile İstanbul’da da bu hizmetin avantajlarından faydalanmanıza yardımcı oluyoruz. Nakilistan olarak İstanbul’da profesyonel ve sigortalı parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizde eşyalarınız sizinkilerle aynı güzergahta yol alacak diğer müşterilerimizin eşyalarıyla birlikte taşınmaktadır. Bunun için özel olarak dizayn ettiğimiz parça eşya taşıma nakliye araçlarımız ile eşyalarınızı güvenle ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak taşıyoruz. Üstelik tam kapasiteli evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi parça eşya taşımacılığında da sigorta desteği vermekteyiz.

Hızlı İstanbul Parça Eşya Taşıma

Firmamız Nakilistan, geçmişten beri İstanbul’un en fazla talep gören evden eve nakliyat firması konumunda bulunuyor. Bu nedenle de yılın her döneminde tüm nakliye araçlarımızın tam kapasiteyle çalıştığı bir hizmet yoğunluğumuz bulunuyor. Bu söz konusu yoğunluğa modern altyapımızla son derece süratli bir şekilde yanıt verebiliyoruz. Bu sayede İstanbul parça eşya taşıma hizmetlerimizde nakliye aracımızın dolmasını beklemek gibi gereksiz zaman kayıpları ile karşı karşıya kalmazsınız. Firmamızın diğer tüm nakliye çözümlerinde olduğu gibi parça eşya taşımacılığında da güzergah uzunluğuna göre değişecek şekilde 1 ile 2 iş günü içerisinde eşyalarınızı yeni adresinize taşıyabiliyoruz.