Şehirler Arası Nakliyat

Yeni bir ev ve yeni bir şehir her ne kadar yaşamda yeni bir maceraya atılım imkanı sunuyor olsa da bunun altyapısı ciddi gereklilikler oluşturmaktadır. Özellikle de evinizi yeni şehirdeki evinize taşırken alacağınız hizmetlerin profesyonel standartlara sahip olması eşyalarınızın güvenliği ve daha farklı sorunlarla karşı karşıya kalmamanız açısından çok önemlidir. Nakilistan olarak İstanbul’da oluşturduğumuz geniş nakliye altyapımız ile sizlere tam olarak bu standartları sağlamaktayız. Her zaman en yeni gelişmeleri yakından takip ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına hizmet altyapımızda dinamik bir şekilde kullanmaktayız. Nakilistan Nakliyat olarak  İstanbul’da Türkiye’nin tüm illerine hızlı ve güvenilir İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Sigortalı İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’de ulusal nakliye hizmetlerine ilişkin olarak hazırlanan yasa tasarısına göre tüketicilerin nakliye araçları ile birlikte seyahat edebilmeleri mümkün değildir. Bu nedenle de her ne kadar eşyalarınızın paketlenmesinden nakliye aracına yüklenmesine kadar olan süreçte ekiplerimizin yanında bulunabilseniz de güzergah boyunca eşyalarınızı bize emanet etmek durumunda kalırsınız. İşte bu noktada sektörel olarak geçmişte yaşanan olumsuz tecrübelerin bilincinde olan firmamız Nakilistan İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetlerini sigorta desteği ile vermektedir. Yasal evden eve nakliyat sözleşmesi ile tüm şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizi sigortalamaktayız. Dolayısı ile aldığımız önlemlere karşın herhangi bir olumsuz durumla karşılaşsanız bile bunun size mağduriyet teşkil etmesinin önüne geçiyoruz.

Hızlı İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Modern çağda herkes için zamanın var olan önemi daha da artmaktadır. Bu nedenle de evinizi taşırken yaşayacağınız her bir zaman kaybı gündelik yaşantınızda olumsuz durumlara neden olabilir. Firmamız Nakilistan Nakliyat İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetleri süresince böyle bir durumla karşı karşıya kalmamanız için son derece hızlı bir nakliye gerçekleştirmektedir. İstanbul’dan gidilecek ile göre değişkenlik gösteriyor olsa da şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini 1 ile 3 iş günü içerisinde tamamlamaktayız. Ancak evinizdeki eşyalarınızın yoğunluğu ve güzergahın uzunluğu ile birlikte güzergah üzerindeki çeşitli değişkenlere bağlı olarak bu süreler uzayabilir. Nakilistan olarak bu tip durumlara karşı sözleşme imzalanmadan tarafınıza kapsamlı bilgi paylaşımı gerçekleştiriyoruz.