Sigortalı Nakliyat

Kurumsal ve profesyonel bir hizmet sektörü haline gelen evden eve nakliyat sektörü, beraberinde kurumsal yapıda önemli gereklilikleri de getiriyor. Firmamız Nakilistan İstanbul gibi bir büyük şehirde hizmet vermenin getirmiş olduğu sorumluluk ile kurumsallaşma adına örnek teşkil edecek çalışmalarıyla faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır İstanbul’da evinizdeki her bir eşyanızı ister şehir içi ister de şehirler arası olarak son derece güvenle taşıyabilmenize yardımcı oluyoruz. Bunun için siz değerli müşterilerimize Nakilistan olarak nakliyat sigortası desteği de sunuyoruz. İstanbul sigortalı nakliyat sigortamız sayesinde her bir eşyanız her türlü olumsuzluğa karşı doğrudan firmamız sorumluluğu altına alınmaktadır. Bu şekilde alacağınız hizmetin güvenirliliği konusunda sizlere yasal güvence sunabilmekteyiz.

Nakliyat Sigortası Kapsamı Nedir?

Evinizi taşımak durumunda kaldınız ancak alacağınız profesyonel evden eve nakliyat hizmetinin güvenirliliği konusunda endişeleriniz bulunuyorsa nakliyat sigortası kurtarıcı niteliği taşıyor. Çünkü firmamız Nakilistan  İstanbul sigortalı nakliyat hizmetleri ile hukuki ve yasal zeminde hizmet kalitesi ve eşyalarınızın güvenliği hususunda sizlere yasal güvence verebilmektedir. Bu sayede herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmanız durumunda kesinlikle mevcut mağduriyetinizin yasal otoriteler kapsamında giderileceğinden emin olabiliyorsunuz. İstanbul’da bu müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının şekillenmesinde öncü olan firmamız Nakilistan ile eşyalarınızı hem şehir içi hem de şehirler arası taşınmalarda sigortalı olarak taşıtabilirsiniz.

İstanbul Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında uyguladığımız nakliyat sigortasında herhangi bir karışıklığa ya da eksikliğe bağlı olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmamanızı da güvence ediyoruz. Bu nedenle taşıyacağımız her bir eşyanızı sigorta kapsamına aldığımızdan emin olmak için siz değerli müşterilerimize İstanbul’un tüm ilçelerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde evinizde taşınması gereken tüm eşyalarınızı eksper raporuna kayıt ediyoruz. Dolayısı ile anlaşmamız dahilinde hazırlayacağımız nakliyat sözleşmesinde detaylı olarak her birine yer veriyoruz. Bu sayede de yasal olarak sigorta kapsamı altına alınmasını garanti edebiliyoruz. Nakilistan olarak uzun yıllardır  İstanbul’da sürdürdüğümüz İstanbul sigortalı nakliyat hizmetlerimizden randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri destek hatlarımız 7/24 kesintisiz olarak faaliyet göstermektedir.